Avrupa Treni Günlükleri

Avrupa Treni Günlükleri

Nihayet çok uzun süredir planladığım. Peyami Safa’dan esinlendiğim, ancak onun izlerini tam olarak takip edecek kadar vaktim olmadığından kendimce yeni bir plan çizdiğim Avrupa Seyahati’ne çıkıyorum.

Bir aksilik olmadığı takdirde 2-3 hafta içerisinde yola çıkacağım ve hazırlıklarımın bazı safhalarını, daha sonra da yaşadıklarımı internet bağlantısı buldukça buradan paylaşacağım.

Şimdilik sessizlik…

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

5 Yorum

hakan kaygun Yayın tarihi07:25 - 27 Mart 2012

Yeni ufukların için hayırlı yolculuklar…Şimdiden ve geleceğe…Gelecekten ‘şimdi’ye…

    admin Yayın tarihi23:53 - 27 Mart 2012

    Hakan Ağabey… Gelecek ya da geçmiş, zihin zamandan bağımsızdır. İnşallah manalı-güzel geleceklerle döneceğiz.

Sadullah Atasoy Yayın tarihi18:19 - 27 Mart 2012

kısa zaman önce tanıdığım konustukları ve tam olarak bitmesede okuduklarımla hayran kaldığım güzel insan , bir başka hayalimi gerçekleştiriyor. Güncel olarak takipteyiz, belki birgün de biz sizi takip ederiz.

    admin Yayın tarihi23:53 - 27 Mart 2012

    Sadullah Bey, yazdıklarınızla beni mutlu ettiniz. Bilmukabele mutlu olmanızı diler, muhtemelen zaten aynı yollardan geçtiğimizi düşündüğümü ifade etmek isterim.

Ramazan Kılınç Yayın tarihi11:09 - 13 Nisan 2012

yürü be :) güle güle git, gez, gel.. takipteyim, hikayelerini bekliyorum.

Bir Cevap Yazın