Büyük ölçüde bitti…

Büyük ölçüde bitti…

Büyük ölçüde bitti. Görsel çalışmalar boş duruyor ama boş dursa da olur. Yaptığım şeyler öyle çok da dolu değil. Tabi bir çok çalışmanın daha web sitesine eklenmesi lazım. Zaman içinde ziyaretçilerden gelecek geri-besleme buna yön verecek.

Bir kaç gün daha eski yapılanmaya ulaşana kadar geçireceğim gibi geliyor, ama ziyanı yok.
WordPress kullanıcıları için:

Bu arad aWordpress kullanıcılarına önereceğim bazı istatistik eklentileri var. CyStats’ı asla ve asla eklemenizi tavsiye etmem. Fazlasıyla karmaşık ve admin panelinde uğradığınız sayfaların da kaydını tutuyor. Yani gereksiz.

Bir diğeri ise Wassup. Hangi ziyaretçinin nerede olduğunu animasyonla desteklenmiş halde izlemenizi sağlıyor, ama yine de kötü ve karışık.

Fakat o statpress yok mu… Hakikaten Statpress, hem basit, hem kullanışlı, hem de ayrıntılı. Kesinlikle statpress’i tavsiye ederim.

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

Bir Cevap Yazın