Astroloji’ye İnanmalı Mıyız? @SolarLunar’e Karşı @TevfikUyar1 #TarafınıSeç

Astroloji’ye İnanmalı Mıyız? @SolarLunar’e Karşı @TevfikUyar1 #TarafınıSeç

Her hafta iki ünlü ismin birbirine tamamen zıt fikirleri savunacağı, birinin soruları yanıtlarken, diğerinin “Kapsül Oda” da bekleyeceği “Tarafını Seç” programının 14 Ekim Perşembe günü konukları Uçak Mühendisi, Bilimkurgu Yazarı ve Bilim İletişimcisi Dr. Tevfik Uyar ve Astroloji Uzmanı Dinçer Güner.

Bir tarafta Dr. Tevfik Uyar diğer tarafta Dinçer Güner astrolojiyi tartışıyor

Dr. Tevfik Uyar ve Dinçer Güner “Astrolojiye inanmalı mıyız yoksa uzak mı durmalıyız sorularından yola çıkarak “Tarafını Seç” programında karşı karşıya geliyor. Konuklar savundukları fikirle herkesi ikna etmeye çalışırken, izleyiciler de tartışma sırasında sosyal medya aracılığıyla #tarafınıseç ile hem sorularını iletebilecek hem de Buket Aydın’ın instagram hesabından oylamaya katılabilecekler.

#Astroloji #Burç #TarafınıSeç
Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

Bir Cevap Yazın