Üretim Ekonomisi Kongresi 21-22 Mart’ta İKÜ’de

 T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından ilki düzenlenecek olan ulusal Üretim Ekonomisi Kongresi 21-22 Mart 2014 tarihlerinde T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Yıllık olarak düzenlenmesi planlanan kongre ile günümüz koşullarında tartışılması gereklilik arz eden; Uluslararası İşbölümü, Endüstri Coğrafyası, Bilim Tarihi, Teknoekonomi Politikaları, Üretim Yönetimi, Üretim Finansmanı, Üretim Sistemleri, Çalışma İlişkileri, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ve Bilgi Ekonomisi konularında nitelikli bir tartışma platformu oluşturmak amaçlanıyor (alıntı sonu).

“Stratejik Endüstrilerde Yerli Ürün Geliştirmek ve Üretmek için Kavramsal Bir Model: 3K” adlı bildirimi 21 Mart 2014 Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek olan Üretim Ekonomisi Kongresi‘nde sunacağım. Saat 13:00’te yapacağım sunumuma tüm ilgilileri, araştırmacıları ve dostları beklerim.

Kongreye dinleyici olarak katılım ücretsizdir.

İlgili Yazılar

2 Comments On This Topic
 1. Selçuk Yılmaz
  20 Şubat 2014

  Acaba sunumlar internet üzerinden yayınlanacak mı? Yoksa çantayı toplayıp otobüse mi binmeli? Sormuşken bu yorum eklentisinin ismi nedir? Çok başarılı :)

  • Tevfik Uyar
   20 Şubat 2014

   Bir bildiri kitabı (elektronik) hazırlanacağı söyleniyor ama bunu internette teşhir ederler mi bilmem. Başarılı bildiriler yayın sürecine katılacakmış; bu bana “belki paylaşmazlar” hissi veriyor.

   Yorum eklentisi WordPress Jetpack’in bir özelliği ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.