Üretim Ekonomisi Kongresi 21-22 Mart’ta İKÜ’de

Üretim Ekonomisi Kongresi 21-22 Mart’ta İKÜ’de

 T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından ilki düzenlenecek olan ulusal Üretim Ekonomisi Kongresi 21-22 Mart 2014 tarihlerinde T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Yıllık olarak düzenlenmesi planlanan kongre ile günümüz koşullarında tartışılması gereklilik arz eden; Uluslararası İşbölümü, Endüstri Coğrafyası, Bilim Tarihi, Teknoekonomi Politikaları, Üretim Yönetimi, Üretim Finansmanı, Üretim Sistemleri, Çalışma İlişkileri, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ve Bilgi Ekonomisi konularında nitelikli bir tartışma platformu oluşturmak amaçlanıyor (alıntı sonu).

“Stratejik Endüstrilerde Yerli Ürün Geliştirmek ve Üretmek için Kavramsal Bir Model: 3K” adlı bildirimi 21 Mart 2014 Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek olan Üretim Ekonomisi Kongresi‘nde sunacağım. Saat 13:00’te yapacağım sunumuma tüm ilgilileri, araştırmacıları ve dostları beklerim.

Kongreye dinleyici olarak katılım ücretsizdir.

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

2 Yorum

Selçuk Yılmaz Yayın tarihi00:45 - 20 Şubat 2014

Acaba sunumlar internet üzerinden yayınlanacak mı? Yoksa çantayı toplayıp otobüse mi binmeli? Sormuşken bu yorum eklentisinin ismi nedir? Çok başarılı :)

    Tevfik Uyar Yayın tarihi01:42 - 20 Şubat 2014

    Bir bildiri kitabı (elektronik) hazırlanacağı söyleniyor ama bunu internette teşhir ederler mi bilmem. Başarılı bildiriler yayın sürecine katılacakmış; bu bana “belki paylaşmazlar” hissi veriyor.

    Yorum eklentisi WordPress Jetpack’in bir özelliği ;)

Bir Cevap Yazın