İz Odası: İmza Günü

İz Odası: İmza Günü

Bugün (26 Şubat 2011) saat 18:00’de Taksim’deki İstavrit Kafe’de ufak çaplı bir imza günü düzenlenecektir. Kadın Sözlüğü (kadinsozlugu.com) tarafından gerçekleştirilen organizasyon dış katılıma da açıktır.

İstavrit Lounge 3.kat (Eski istavrit kitabevi)
İstiklal Caddesi Çetinkaya mağazası yanı NORDSEA’nin 3. katı
Istanbul, TürkiyeGüncelleme:

İmza günü hakkında bilgi almak için: http://www.tevfikuyar.com/2011/gunluk/imza-gunu.html

İlgili Yazılar

8 Comments On This Topic
 1. s.
  28 Şubat 2011

  Keyifli bir zamandı. Okuduğum kitabın yazarıyla bir araya gelmek her zaman beni çok heyecanlandırmıştır. Edebiyat yolculuğu hem kişisel deneyimler hem de sahip olunan yeteneklerle yoğrulunca gerçekten “İZ” bırakıyor.
  Tekrar ve buradan da tebrikler…

  • admin
   28 Şubat 2011

   Teşekkür ederim dostum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

 2. NERİMAN DİNÇER
  09 Mart 2011

  İz Odası, bu güne kadar okuduğum kitapların içinde bende bu kadar merak uyandıran ilk kitap. Çok etkileyici, sürükleyici, düşündürücü, elimden bırakamadığım uykudan ve yorgunluktan kapanmak için üzerlerinde birer fil oturduğu hissini yaşadığım gözlerimi zorla açık tutarak bitirdiğim ilk kitap. Kutlarım Tevfik Bey, yeteneklerinizin arasında edebiyatın da olduğu anlaşılıyor, devamını bekleriz efendim.

  • admin
   09 Mart 2011

   Neriman Hanım,

   Kitaba onu bu kadar çabuk okuyarak gösterdiğiniz çabanız ve siteme gelip bu yorumu yapmaktaki nezaketinizden ötürü teşekkür ederim. Sizlerin yorumları benim için çok önemli.

   Saygılar sunar, iyi günler dilerim.

 3. Sunshine
  29 Mart 2011

  Tadı damakta kalan bir lezzetti. Sayfalar hızla eridikçe,finalle ilgili yenemediğim merakıma yenik düşerken, “bitmesin” diye dilediğimi fark ettim .
  Yüreğinize , emeğinize sağlık. Tüm içtenliğimle kutluyorum .

 4. admin
  30 Mart 2011

  Sn. Sunshine,

  Öncelikle İz Odası’na göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederim. Kitap hakkında geri dönüş yapmanız ise ayrı bir incelik. Sizin de elinize sağlık. Olumsuz yönde eleştirileriniz varsa onları da duymak isterim.

  Mutlu ve esen kalınız.

 5. Aykut Alp
  26 Nisan 2011

  Tevfik abicim kitabını ilk çıktığından beri okumak istiyorum fakat bir türlü kısmet olmadı almak internetten konusununa baktım. bana hoş ve ilgi çekici bir kitap gibi geldi kısacası internetteki izlenimlere göre ve bana göre güzel bir kitep en kısa sürede alıp okumayı düşünüyorum

  İyi Çalışmalar

  • admin
   04 Mayıs 2011

   Aykutçuğum, teşekkür ederim. Çalışmalara devam! Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.