İlk romanım “İz Odası” da teknolojiye ayak uydurarak kitabını cep telefonlarından, el bilgisayarlarından ya da elektronik herhangi bir ortamdan okumak isteyenler için E-kitap olarak da satışa çıktı.

D&R ve Bizim Kitaplar işbirliği ile ortaya çıkan ürün, kitabın basılı sürümünden daha düşük bir fiyata kitabın elektronik haline sahip olma imkanı sağlıyor.

Aşağıdaki adresten “İz Odası” e-kitabına 3,25 TL’ye sahip olabilirsiniz.

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000332328&mid=0000000365515

6 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Tevfik, sitenin yeni görünümü çok orijinal olmuş. Kitabının çıktığını yeni öğrendim, hayırlı olsun. İş çıkışı kitapçıya gidip varsa satın alacağım. Okuduktan sonra da mutlaka haber veririm.

    • Ömür, çok teşekkür ederim sevgili dostum. Kitabı okuduğun zaman görüşlerini de benime paylaşırsan çok sevinirim. Şu görüşme işini gerçekleştirelim artık :) Selamlar.

  • Kitaba başladıktan 13 sayfa sonra acaba ne olacak diye “Son sayfayı okusam mı acaba?” dedirten, o derece merak uyandıran, hiç kitap okumayan birinin bile bir günde bitirebileceği, hatta uyumaya, bakkala gidip ekmek almaya bile vakit bırakabileceği, ayraç kullanmaya gerek bırakmayan, bir daha giyilmemek üzere gardrobun üst raflarına kaldırılan pantolonu 2 yıl sonra raftan indirdip cebinden çıkan 50 lirayı görmek gibi bir kitap olmuş. Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim Sayın Uyar.
    Saygılar…

  • bazen yeni bir şeye başladığınızda o şey ne olursa olsun.bi beklentiniz vardır ya!ben öle bi içsel sesle başladım.İstanbul dan İzmir e olan seyahatim sırasında İz odasına ve bittirdiğimde gördüm ki beklentimin üzeriydi ve beni esaretiyle sürükleyerek etkilemişti.yazılışından yorumlanılışına kadar hassaiyetle çalışılmış ve değer katılmış başarılı bir kitap olduğunu düşünüyorum.Ve daha bir çoklarını okuyabilmek için sabırsızlanıyorum.Mutlak okuyun derim bu kadar net…Tebrik Ediyorum…

    • Funda Hanım, övgüleriniz için çok teşekkür ederim. Yeni kitap çalışmalarımız sürüyor. İlgili okuların bu tip geri dönüşleriyle insanın daha çok yazmaya ne kadar heveslendiğini tahmin edersiniz. Sevgi ve selamlarımla.

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh.

Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.