“İZmit Odası”: Eğitim ve İmza Günü Gerçekleşti

“İZmit Odası”: Eğitim ve İmza Günü Gerçekleşti

Daha önce UTED’de gerçekleştirdiğimiz eğitimin bir benzerini İstanbul’a gelmemiş olan Sivil Havacılık Ulaştırma İşletme öğrencileri için tekrarlamak ve aynı gün Kocaeli Üniversitesi SHYO’da “İz Odası” için bir imza günü düzenlemek amacıyla 18.03.2011 tarihinde İzmit’teydim.

Güzel bir kahvaltı ile başlayan gün eğitim ile devam etti. Çok güzel bir “imza günü etkinliği” sonrasında hızımızı alamayıp bir de akşam yemeği yedik.

“Sivil Havacılıkta Kalite Yönetimi” ve “Lider Olmak” adlarında iki ayrı eğitim/seminer gerçekleştirdikten sonra “İz Odası” imza gününü gerçekleştirdik. İnternette gördüğüm kadarıyla kendileri “İz Odası” ve “İzmit”i birleştirerek, ilgili etkinliği “İZmit ODASI” olarak anmışlar. Ben de adeti bozmadım ve bu yazının başlığını öyle attım.

Eskişehir ve Ankara seyahatlerimle birleştirdiğim bu İzmit seyahati ve içerisinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ileride sevgi ile anacağım günlerden birisi haline geldi. Emeği geçen her bir arkadaşıma ve dinleyicilere gösterdikleri ilgi ve özveri için teşekkür ederim. Kendilerini gelecekte iyi bir konumda ve başarılı, ama her şeyden önce sağlıklı ve huzurlu olarak görmeyi dilerim.

Etkinlikten bir kaç resim:

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

Bir Cevap Yazın