İz Odası: İmza Günü

İz Odası: İmza Günü

Bugün (26 Şubat 2011) saat 18:00’de Taksim’deki İstavrit Kafe’de ufak çaplı bir imza günü düzenlenecektir. Kadın Sözlüğü (kadinsozlugu.com) tarafından gerçekleştirilen organizasyon dış katılıma da açıktır.

İstavrit Lounge 3.kat (Eski istavrit kitabevi)
İstiklal Caddesi Çetinkaya mağazası yanı NORDSEA’nin 3. katı
Istanbul, TürkiyeGüncelleme:

İmza günü hakkında bilgi almak için: https://www.tevfikuyar.com/2011/gunluk/imza-gunu.html

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

8 Yorum

s. Yayın tarihi13:55 - 28 Şubat 2011

Keyifli bir zamandı. Okuduğum kitabın yazarıyla bir araya gelmek her zaman beni çok heyecanlandırmıştır. Edebiyat yolculuğu hem kişisel deneyimler hem de sahip olunan yeteneklerle yoğrulunca gerçekten “İZ” bırakıyor.
Tekrar ve buradan da tebrikler…

  admin Yayın tarihi17:25 - 28 Şubat 2011

  Teşekkür ederim dostum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

NERİMAN DİNÇER Yayın tarihi14:12 - 09 Mart 2011

İz Odası, bu güne kadar okuduğum kitapların içinde bende bu kadar merak uyandıran ilk kitap. Çok etkileyici, sürükleyici, düşündürücü, elimden bırakamadığım uykudan ve yorgunluktan kapanmak için üzerlerinde birer fil oturduğu hissini yaşadığım gözlerimi zorla açık tutarak bitirdiğim ilk kitap. Kutlarım Tevfik Bey, yeteneklerinizin arasında edebiyatın da olduğu anlaşılıyor, devamını bekleriz efendim.

  admin Yayın tarihi14:37 - 09 Mart 2011

  Neriman Hanım,

  Kitaba onu bu kadar çabuk okuyarak gösterdiğiniz çabanız ve siteme gelip bu yorumu yapmaktaki nezaketinizden ötürü teşekkür ederim. Sizlerin yorumları benim için çok önemli.

  Saygılar sunar, iyi günler dilerim.

Sunshine Yayın tarihi23:11 - 29 Mart 2011

Tadı damakta kalan bir lezzetti. Sayfalar hızla eridikçe,finalle ilgili yenemediğim merakıma yenik düşerken, “bitmesin” diye dilediğimi fark ettim .
Yüreğinize , emeğinize sağlık. Tüm içtenliğimle kutluyorum .

admin Yayın tarihi05:45 - 30 Mart 2011

Sn. Sunshine,

Öncelikle İz Odası’na göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederim. Kitap hakkında geri dönüş yapmanız ise ayrı bir incelik. Sizin de elinize sağlık. Olumsuz yönde eleştirileriniz varsa onları da duymak isterim.

Mutlu ve esen kalınız.

Aykut Alp Yayın tarihi22:08 - 26 Nisan 2011

Tevfik abicim kitabını ilk çıktığından beri okumak istiyorum fakat bir türlü kısmet olmadı almak internetten konusununa baktım. bana hoş ve ilgi çekici bir kitap gibi geldi kısacası internetteki izlenimlere göre ve bana göre güzel bir kitep en kısa sürede alıp okumayı düşünüyorum

İyi Çalışmalar

  admin Yayın tarihi20:14 - 04 Mayıs 2011

  Aykutçuğum, teşekkür ederim. Çalışmalara devam! Sevgiler.

Bir Cevap Yazın