Yeniden Tarkim, Açılış ve AIRSHOW

Yeniden Tarkim, Açılış ve AIRSHOW

Çeşitli problemler gereği Eskişehir’e gidip gelme zorunluluğumun doğması ve bu sebeple hareket serbestisine ihtiyaç duyuyor olmamdan dolayı Airport TV’deki sürekli görevimden ayrıldım. Artık yalnızca Airport Media Group’ta yazar ve yapımcı olarak yer alacağım. Bunun yanısıra Tarkim’deki eğitmenlik ve simülatör operatörlüğü görevlerime devam edeceğim.

Kanal Açılıyor ve Haftaya AIRSHOW’dayım

Bu Çarşamba Airport TV’nin resmi açılışı gerçekleşecek ve test yayını sona erecek. Çarşamba Akşamı Hilton Otel’de gerçekleşecek açılışta bulunacağım. Programım olan “Uçuruyoruz”un tanıtımları burada dönecek. Airport TV’yi merak edenler uydudan izleyebilirler. Bilgiler şöyle:

TURKSAT 3A, Horizontal, Frekans: 12729, Sembol: 30000, FEC 5/6

Perşembe sabahı Ankara’da başlayacak olan Airshow’da hem Tarkim hem de kanal olarak yer alacağız. Program yoğun görünüyor. Oradan Eskişehir’e dönmeyi planlıyorum. Bayramda ailemi pek fazla göremedim.

Sevgi, Saygı ve Selamlar…

Tevfik Uyar

Bilim(+kurgu) Yazarı & Bilimsel Şüpheci, PhD. & Uçak Müh. Açık Bilim'in kurucularından, Yalansavar editörlerinden ve HBT yayın kurulu üyelerindendir. "Safsatalar" ve "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" kitaplarının yazarıdır. Ödüllü bilimkurgu öyküleri, bilimkurgu romanları ve çeşitli alanlarda çevirileri bulunur.

Bir Cevap Yazın